Szukaj...

środa, 8 sierpnia 2012

Tworzenie obrazów z mozaiki staje się coraz popularniejsze. W ofercie firmy Moz-Bud oprócz zwykłych kostek o boku dwa centymetry mamy również mniejsze, jedno-centymetrowe. Te malutkie kostki szklane lub ceramiczne, posiadają dodatkowo jedną cudowną cechę – bardzo bogaty wybór kolorów. Można je obejrzeć na stronie www.moz-bud.pl w zakładce katalog.
Oprócz bogatej kolorystyki mozaika zachwyca różnorodnością powierzchni – są mozaiki matowe i błyszczące, mozaika ze złotem i z drobinkami srebra. Kostki mogą być też z najprawdziwszego złota! Mozaika transparentna lub mleczna to tylko niektóre z bogatego wyboru kostek. Mogą mieć też metalowy odblask, kamienną fakturę i inne.
Firma Moz-Bud ma bogate doświadczenie w kompleksowej budowie obiektów takich jak: baseny, sauny, łaźnie parowe i inne pomieszczenia mokre a także zaplecza tj. szatni, natrysków, brodzików itp. Dodatkowo firma Moz-Bud oferuje tworzenie obiektów typu dekoracje z mozaiki – od dekoracji liniowych, np. otaczających głowicę basenu, poprzez dekory na ścianach i na dnach basenów (do obejrzenia na profilu firmy na facebook'u) a kończąc na pięknych obrazach z mozaiki projektowanych na podstawie grafiki lub zdjęcia od klienta. Tak przerobiony obraz z mozaiki niesamowicie prezentuje się np. na dnie basenu, lub na ścianie w łazience. Klienci często upiększają w ten sposób salony fryzjerskie, kompleksy SPA, bary i restauracje, hole i recepcje hoteli.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz